Strona główna O programie Stwórz i dodaj projekt

Stwórz i dodaj projekt

Chcą zaangażować się Państwo w działania na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa? Mają Państwo ciekawy pomysł i szukają chętnych do współpracy wolontariuszy? To miejsce zostało stworzone właśnie z myślą o Was. Nasz portal zawiera specjalną bazę projektów, do której dostęp mają wolontariusze z różnych zakątków Polski. Aby móc dodawać do bazy swoje projekty, wystarczy się zarejestrować. 

Krok 1: zarejestruj się

Rejestracja to szybki proces polegający na wypełnieniu formularza oraz podaniu podstawowych informacji o sobie, m.in. danych kontaktowych oraz profilu działalności. Daje to także możliwość wypromowania swojej Organizacji, ponieważ lista zarejestrowanych użytkowników udostępniona jest wszystkim zainteresowanym wolontariuszom. 

Krok 2: zgłoś projekt

Zgłoszenie projektu do naszej internetowej bazy jest równie prostą czynnością. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się i wypełnić formularz z podstawowymi informacjami określającymi planowane działania. Krok ten pozwoli potencjalnym wolontariuszom dotrzeć do informacji o Państwie projekcie.

Oferując Państwu bezpłatne miejsce w naszej bazie, a tym samym możliwość nawiązania ciekawych i wartościowych kontaktów z wolontariuszami, zwracamy uwagę na to, by wszystkie zgłaszane do naszego portalu projekty spełniały określone standardy działań na rzecz dziedzictwa. Zależy nam, by "Wolontariat na rzecz dziedzictwa" był platformą godną zaufania, która będzie zrzeszać ludzi i organizacje mające wspólny cel i wartości.


Więcej informacji:

Katarzyna Asińska-Paluch

+ 48 (22) 826 93 52 wew. 112


kasinska@nid.pl

Obrazek
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa  Narodowego

Krótko o projekcie

Krótko o projekcie


Szansą dla dziedzictwa są inicjatywy angażujące wolontariuszy, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe i samorządy.

Facebook